Aktualności

Komunikat Noble Cert

Działalność w czasie pandemii COVID-19

 

W związku z wprowadzeniem w Polsce stanu epidemii wirusa COVID-19, kierując się wytycznymi i zaleceniami organów rządowych, jednostki akredytującej  -  Polskiego Centrum Akredytacji oraz administratora Systemu KZR INiG,  oraz mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich, Noble Cert wprowadza tymczasowe zasady realizacji ocen i utrzymywania certyfikacji w sytuacji nadzwyczajnej.

 

Informujemy, że Noble Cert zachowuje stałą obsługę jednocześnie wprowadzając, tam gdzie to możliwe, zastosowanie alternatywnych sposobów przeprowadzenia  audytów w sposób zdalny. Każdy przypadek będzie poddany indywidualnej analizie aby w najwyższym stopniu wyeliminować ryzyko narażenia zdrowia i życia Państwa i naszych pracowników, a także w celu przyszłych uwarunkowań realizacji usług certyfikacyjnych.

 

Aby uzyskać więcej informacji,  jesteśmy do Państwa dyspozycji telefonicznie: +12 357 16 66 oraz mailowo: noble@noblecert.pl.

 

Jednocześnie informujemy o przesunięciu do odwołania organizacji szkoleń otwartych zastępując je formą zdalną w nowej propozycji cenowej. Służymy informacjami pod numerem telefonu +48 664 206 273 i adresem e-mail szkolenia@noblecert.pl oraz na naszej stronie www.noblecert.pl oraz w mediach społecznościowych.

 

Podjęte zasady będą aktualizowane w miarę potrzeb uwzględniając bieżące zmiany sytuacji nadzwyczajnej.

 

 

 

 

                                                            Pozostając do Państwa dyspozycji,

                                                       Piotr Furmanek

                                                       Prezes Zarządu

                                                          Noble Cert Sp. z o.o.

 

 

 

Nasi klienci

Nasi partnerzy

Fundacja Planuj Zdrowie