Aktualności

Konferencja QDay 2016

 

Piotr Gołdziński – Dyrektor Zarządzający Jednostki Certyfikującej Noble Cert, wygłosił referat pod tytułem ,,Bezpieczeństwo poprzez jakość. Wpływ systemowego podejścia na budowanie innowacyjnego modelu zarządzania przedsiębiorstwem kolejowym.”

 

W trakcie wykładu, który odbył się 16 listopada br. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, podczas VI Dnia Jakości QDay 2016, mówił o zagadnieniach związanych z bezpieczeństwem w transporcie kolejowym w Polsce. Zaprezentował bezpłatny program certyfikacji ,,Bezpieczna kolej”, który ma na celu poprawę kultury bezpieczeństwa w transporcie kolejowym.

 

QDay czyli Dzień Jakości Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie to wydarzenie organizowane po raz szósty przez Członków Koła Naukowego Zarządzania Jakością w ramach Światowego Dnia Jakości. Dzień Jakości ma formę sesji referatowej, podczas której zaproszeni przez Koło przedstawiciele biznesu oraz nauki dzielą się ze studentami swoją wiedzą i doświadczeniem. Obok ciekawych sesji referatowych, jest możliwość podjęcia dyskusji z prelegentami.

 

Uczestnictwo w Dniu Jakości daje możliwość pogłębienia wiedzy na temat szeroko pojętej jakości, podkreśla znaczenie jakości w funkcjonowaniu przedsiębiorstw czy też poznania działania systemów zarządzania jakością w przedsiębiorstwach od strony praktycznej.

 

Dzień Jakości ma na celu propagowanie i pogłębianie wiedzy o jakości, a w szczególności z zakresu zarządzania jakością wśród studentów, podkreślenie znaczenia jakości w funkcjonowaniu przedsiębiorstw oraz jej nieustającej kontroli, zwrócenie uwagi na to, że jakość systemów i procesów produkcyjnych może mieć spektakularny wpływ na życie człowieka oraz poznanie organizacji i działania systemów zarządzania jakością w przedsiębiorstwach od strony praktycznej.

 

 

 

  • DSC_2016.JPG
  • DSC_2032.JPG
  • DSC_2040.JPG
  • DSC_2106.JPG

 

Nasi klienci

Nasi partnerzy

Fundacja Planuj Zdrowie