Aktualności

Małopolski Tydzień Kariery 2016 17-23.10.2016 r.

 

 

 

Zapraszamy do udziału w Małopolskim Tygodniu Kariery wydarzenia organizowanego w ramach 8 Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery zainicjowanego przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej, którego regionalnym koordynatorem jest Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

 

Od 17 do 23 października 2016 r., będzie można wziąć udział w cyklu wydarzeń mających na celu szerokie promowanie i wzmacnianie świadomości w obszarze poradnictwa całożyciowego.

 

W tym roku hasło przewodnie OTK 2016  brzmi: „Bądź autorem swojej kariery”.

 

Z tej okazji Noble Cert zorganizowało dwa wydarzenia:

 

- Konkurs ,, Buduj markę poprzez jakość” (zobacz) oraz

 

- Dzień otwarty ,, Droga do sukcesu – Jak rozpocząć nową ścieżkę zawodową jako auditor?(zobacz)

 

Zachęcamy do wzięcia udziału w organizowanych przez nas wydarzeniach można wygrać nie tylko ciekawą nagrodę ale także zyskać wiedzę, którą będzie można efektywnie i skutecznie  wykorzystać w przyszłości.

 

Adresatami organizowanych przez nas wydarzeń są osoby, które chcą inwestować w swój rozwój i w przyszłości współpracować z jednostkami certyfikującymi, w szczególności dla auditorów wewnętrznych, pełnomocników, konsultantów oraz osób, które będą chciały zdobyć lub poszerzyć wiedzę na temat wymagań normy ISO 9001 / ISO 14001 / GMP ISO 22716 / Oznaczenia CE.

 

Zapraszamy!

 

            

Nasi klienci

Nasi partnerzy

Fundacja Planuj Zdrowie