Aktualności

Noble Cert z rozszerzoną akredytacją PCA

 

Wychodząc naprzeciw  oczekiwaniom naszych obecnych, a także przyszłych Klientów, Zarząd Noble Cert postanowił wnioskować o rozszerzenie aktualnego zakresu certyfikacji.

 

Na podstawie oceny kompetencji przeprowadzonej przez Polskie Centrum Akredytacji, w siedzibie jednostki certyfikującej Noble Cert, w dniu 20 kwietnia 2015 r. została podjęta decyzja o rozszerzeniu zakresu akredytacji NR AC 179.

 

Zakres akredytacji  jednostki certyfikującej systemy zarządzania Noble Cert Sp. z o.o. :

 

  1. Drewno i jego przetwory (Kod EA:6)
  2. Miazga, papier i wyroby papiernicze (Kod EA: 7)
  3. Metale i wyroby metalowe (Kod EA: 17)
  4. Handel hurtowy i detaliczny; naprawy pojazdów mechanicznych, motocykli, wyrobów do użytku osobistego i domowego (Kod EA: 29)
  5. Usługi inżynierskie (Kod EA:34)
  6. Pośrednictwo finansowe; nieruchomości; wynajem (Kod EA: 32)
  7. Inne usługi (Kod EA: 35)
  8. Administracja publiczna (Kod EA: 36)
  9. Szkolnictwo ( Kod EA:37)
  10. Zdrowie i opieka społeczna (Kod EA: 38)

 

Cieszymy się, że kompetencje Noble Cert ponownie zostały ocenione pozytywnie, co jest podstawą do jeszcze większej wiarygodności na rynku. Decyzja o rozszerzeniu zakresu akredytacji została podjęta w trosce o naszych stałych i przyszłych klientów.

 

Akredytacja daje gwarancję, że Noble Cert działa zgodnie z najlepszymi praktykami międzynarodowymi. Certyfikaty wydawane przez Noble Cert i akredytowane przez PCA, zgodnie z zasadą IAF „Certified Once Accepted Everywhere”, mogą być uznane na całym świecie.

Nasi klienci

Nasi partnerzy

Fundacja Planuj Zdrowie