Aktualności

Noble Cert z rozszerzoną akredytacją PCA

 

Wychodząc naprzeciw  oczekiwaniom naszych obecnych, a także przyszłych Klientów, Zarząd Noble Cert postanowił wnioskować o rozszerzenie aktualnego zakresu certyfikacji.

 

Na podstawie oceny kompetencji przeprowadzonej przez Polskie Centrum Akredytacji, w siedzibie jednostki certyfikującej Noble Cert oraz  oceny poprzez obserwację prowadzonego auditu u klienta Noble Cert, 08 grudnia 2016 r. została podjęta decyzja o rozszerzeniu zakresu akredytacji Nr AC 179 o program EMS - system zarządzania środowiskowego [PN-EN ISO 14001], branża IAF 38 Zdrowie i opieka społeczna.

 

Cieszymy się, że kompetencje Noble Cert ponownie zostały ocenione pozytywnie, co jest podstawą do jeszcze większej wiarygodności na rynku. Decyzja o rozszerzeniu zakresu akredytacji została podjęta w trosce o naszych stałych i przyszłych klientów.

 

Akredytacja daje gwarancję, że Noble Cert działa zgodnie z najlepszymi praktykami międzynarodowymi. Certyfikaty wydawane przez Noble Cert i akredytowane przez PCA, zgodnie z zasadą IAF „Certified Once Accepted Everywhere”, mogą być uznane na całym świecie.

 

  • PCA.jpg
  • Akredytacja AC 179 EMS.jpg

 

Nasi klienci

Nasi partnerzy

Fundacja Planuj Zdrowie