Nasi Partnerzy

 

Podejmowana przez nas współpraca z instytucjami dydaktycznymi opiera się na przeprowadzaniu szkoleń, które najczęściej przybierają formę wykładów lub warsztatów, współorganizowaniu konferencji czy doradztwa.

 

Budulcem naszej współpracy jest wzajemne zaufanie, które dla nas jako instytucji szkoleniowej ma nieodzowne znaczenie. Zaufanie to bazuje, ze względu na wysoki autorytet na doświadczeniu, kompetencji oraz traktowaniu się po partnersku.

 

Zależy nam, aby współpraca, miała na celu nie tylko aspekt edukacyjny, opierający się na rozwoju wiedzy, ale także doświadczeniu, popartym praktycznymi umiejętnościami. Dlatego bardzo chętnie wspieramy studenckie projekty, między innymi poprzez umożliwienie studentom udziału w auditach systemów zarządzania i wyrobów w roli obserwatorów szkolących się.

 

 

Współpracujemy z:

 

 

 

Ze względu na wspólny obszar zainteresowań w zakresie propagowania i rozwoju wiedzy z zakresu systemów zarządzania jakością nasza jednostka podjęła współpracę z Naukowym Kołem Jakości i Produktywności (NKJiP) działającym przy Katedrze Zarządzania Operacyjnego Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej.

 

 

Celem naszej współpracy jest kooperacja przy studenckich projektach podejmowanych przez członków koła NKJiP oraz szerzenie idei ciągłego doskonalenia wśród studentów poprzez umożliwienie im udziału w auditach systemów zarządzania i wyrobów w roli obserwatorów szkolących się.

 

Nasza jednostka corocznie bierze udział w Konferencji Naukowej Qualitas – jakość, środowisko, produktywność organizowanej przez Koło Naukowe QualiTeam (Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego) oraz Naukowe Koło Jakości i Produktywności (Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej), mającej na celu integrację środowiska naukowego i biznesowego oraz propagowanie zagadnień związanych z ciągłym doskonaleniem.

 

 

V Konferencja Naukowa Qualitas 9-10 kwietnia 2014 r.

 

Piąta jubileuszowa odsłona, skłoniła do retrospekcji z ostatnich lat, kiedy to były prezentowane podstawowe systemy zarządzania jak ISO 9001, ISO 27001, ale też branżowe, jak standard kolejowy IRIS czy Dobre Praktyki Produkcji dla producentów kosmetyków. Tegoroczny referat poświęcony został osobie Auditora – fundamentu jednostki certyfikującej. Uczestnikom przedstawiono m.in. regulacje prawne na poziomie krajowym i europejskim dotyczące zawodu zaufania publicznego i wolnych zawodów, zasadami etyki zawodowej, wymaganymi kompetencjami, ale też funkcjami jakimi może zostać obdarzony profesjonalista w tym zawodzie.

 

[rozwiń]

 

IV Konferencja Naukowa Qualitas 17-19 kwietnia 2013 r.

 

Noble Cert zaprezentowało źródła wymagań dla wyrobów kosmetycznych opierając się na Dobrych Praktykach Produkcji i Polskiej Normy PN-EN ISO 22716:2009. Wybór tematu prelekcji ułatwiły zmieniające się wymagania prawne stawiane producentom surowców i wyrobów gotowych, dystrybutorom, importerom oraz eksporterom kosmetyków. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się nie tylko z mechanizmami wprowadzenia na rynek wyrobów kosmetycznych, ale także możliwością integracji norm: GMP/ISO 22716 i ISO 9001.

 

[rozwiń]

 


 

 

 

 

Jednostka certyfikująca Noble Cert została zaproszona do współprowadzenia kursu  "6w1" - Zarządzanie jakością i ryzykiem w transporcie (maj – czerwiec 2015 r.) organizowanym przez Centrum Kształcenia Kadr Lotnictwa Cywilnego oraz Katedrę Technologii Lotniczych Wydziału Transportu Politechniki Śląskiej.

 

 

 

W kursie wzięło udział ponad 70 osób - przedstawicieli wiodących firm branży transportowej oraz studenci Wydziału Transportu. Łączny czas wykładów, ćwiczeń i warsztatów praktycznych wyniósł 182 godziny  z takich zagadnień jak:

 

- Analiza ryzyka w transporcie Safety Case i Bussines Case niezbędnym elementem transportu UE;

- Auditor wewnętrzny systemu zarządzania jakością wg PN-EN ISO 9001:2009

- Pełnomocnik zarządu ds. systemów zarządzania jakością wg PN-EN ISO 9001:2009;

- Czynnik ludzki w transporcie;

- Audytor wewnętrzny branżowego systemu zarządzania przedsiębiorstwem - IRIS;

- Analiza RAMS i analiza LCC środków technicznych w transporcie;

- Zasady i metody analizy ryzyka w transporcie - teoria i warsztaty: FMEA, pFMEA, FTE, ETA i COSOII;

- Zarządzanie ryzykiem w transporcie;

 

[rozwiń]

  

Jeżeli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy, z naszą jednostką certyfikującą prosimy o kontakt.

Nasi klienci

Nasi partnerzy

Fundacja Planuj Zdrowie