Polityka prywatności

 

W związku z wejściem w życie przepisów Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, Noble Cert Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie,  w celu spełnienia ustawowego obowiązku, umożliwia Państwu zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych przez Noble Cert Sp. z o.o.  

 

Administratorem danych osobowych jest Noble Cert Sp. z o. o. ul. Włóczków 22.6, 30-103 Kraków.

 

Noble Cert Sp. z o.o. zapewnia swoim Klientom bezpieczeństwo w zakresie przekazywanych informacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) oraz zasadami poufności.

 

Cel przetwarzanych danych:

 

  • Dane przekazywane nam przez Państwa są przez Nas wykorzystywane tylko i wyłącznie na potrzeby procesu certyfikacji i prawidłowej realizacji usługi, przeprowadzenia szkolenia czy udzielenia odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania zadane  w Formularzu kontaktowym. 

 

  • Realizacji odwołania, skargi i innych obowiązków prawnych.

 

Jednocześnie zapewniamy, że podane przez Państwa dane nie są wykorzystywane w celach innych niż przewidziane przepisami prawa oraz nie są przekazywane osobom trzecim.

 

Podawanie przez Państwa danych jest dobrowolne, lecz istotne dla prawidłowego załatwienia sprawy. Mają Państwo również prawo do dostępu do przekazywanych nam danych osobowych oraz do ich poprawienia, ale także do ograniczenia, usunięcia, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

 

W celu realizacji powyższych uprawnień prosimy o kontakt na adres noble@noblecert.pl

Nasi klienci

Nasi partnerzy

Fundacja Planuj Zdrowie