Przenieś certyfikat do Noble Cert

 

Szanowni Państwo,

 

Pragniemy poinformować, że jesteśmy do Państwa dyspozycji, w przypadku wyrażenia chęci przeniesienia certyfikatu do naszej jednostki certyfikującej.

 

Proponujemy prostą ścieżkę przeniesienia, podczas, której skompletujemy informacje niezbędne do skutecznego i sprawnego przeprowadzenia procedury, tak aby mogli Państwo stać się pomiotem certyfikowanym przez Noble Cert oraz w późniejszym czasie tą współpracę kontynuować.

 

Jeżeli macie Państwo wątpliwości jak bezpiecznie przenieść certyfikat chętnie spotkamy się z Państwem w celu omówienia całego procesu oraz udzielimy odpowiedzi na postawione pytania lub skontaktujemy się z Państwem za pomocą innego dogodnego kanału komunikacji.

 

Priorytetem jest dla nas spełnienie oczekiwań klienta w taki sposób, aby miał on zapewnioną możliwość doskonalenia swojego systemu zarządzania wraz z możliwością skutecznego realizowania swoich potrzeb i wymagań, które stawia nie tylko sobie, ale również jednostkom, z którymi współpracuje.

 

Zachęcamy do kontaktu poprzez wypełnienie formularza kontaktowego, przesyłanie pytań na adres e-mail: noble@noblecert.pl lub kontakt telefoniczny +48 12 357 16 66 , +48 12 345 17 78.

Nasi klienci

Nasi partnerzy

Fundacja Planuj Zdrowie