Aktualności

Zapisz się na szkolenie ! Oferta szkoleniowa 2017 / styczeń - kwiecień /

 

Szanowni Państwo,

 

Zapraszamy do działu szkoleń, w którym znajdą Państwo aktualne szkolenia oferowane przez naszą jednostkę w nadchodzącym czasie.

 

Dobór proponowanych szkoleń nie jest przypadkowy. Harmonogram szkoleń przygotowaliśmy w odpowiedzi na Państwa zapotrzebowanie, mieliśmy przede wszystkim na uwadze spełnienie Państwa oczekiwań co do zakresu tematycznego.

 

Aktualne szkolenia poświęcone są m.in.: Wdrożeniu zmian normy ISO 9001:2015, Podejściu do ryzyk i szans w świetle wymagań normy ISO 9001. Proponujemy również szkolenia dla Auditorów wiodących  systemu zarządzania jakością wg ISO 9001:2015 czy Warsztaty doskonalące dla auditorów i pełnomocników ISO.

 

W naszej ofercie znajdują się również szkolenia specjalistyczne z Oznaczenia wyrobu znakiem CE, Ochrony danych osobowych, Kontroli zarządczej czy Komunikacji wewnętrznej.

 

Przewidzieliśmy również szkolenia poświęcone Dobrym Praktykom Produkcji GMP /ISO 22716 dedykowane dla branży kosmetycznej.

 

Z kolei dla branży medycznej przewidzieliśmy warsztaty z dostosowania nowego wydania normy w oparciu o analizę ryzyka w świetle normy ISO 9001:2015.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą szkoleniową.

 

 

 

Więcej informacji uzyskają Państwo kontaktując się z działem szkoleń pod numerem telefonu 12 345 17 78 lub przesyłając pytanie pod adres e-mail: szkolenia@noblecert.pl

Nasi klienci

Nasi partnerzy

Fundacja Planuj Zdrowie